Er zijn nu 25105 kavels in veiling!
IMG-LOGO
Chris Agterberg 1883 1948 Een gemetaliseerd
- advertentie -

Chris Agterberg (1883-1948) Een gemetaliseerd betonnen sculptuur, `De kus`. Gesigneerd en gedateerd 1918. No. 5/31. H. 31,5 cm.

Helaas, dit kavel is op Donderdag 6 juni al geveild bij Zeeuws Veilinghuis!

- advertentie -

Kavels nu in kunst- en antiekveilingen